Budíky na VW Golf IV

1997-2003

Moderátoři: rauly, Wíťa, martin kacafirek, golfi4

Odpovědět
stavenda
Příspěvky: 4
Registrován: ned 08. črc 2012 14:12:06

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od stavenda »

Ahoj kluci,potřebuji poradit,jestli by nějak šlo opravit tlačítko na nulování ujetých km.Před týdnem jsem koupil z Německa VW Golf Variant OCEAN 1,9 TDI 74 kW 2003 a chci vychytat mušky a tlačítko na nulování denních km je jako první věc,kterou bych chtěl opravit.Tlačitko jde zatlačit a nereaguje na otočení ani doprava ani doleva.Tak se chci zeptat,jestli nemáte někdo zkušenost s tímto problémem.Otázka je,jestli se to dá tlačítko opravit?Nebo jak funguje nulování,že bych dělal něco špatně :? ?VW moc neznám,přechozí auto byl opel vectra.
Nebo je v tom nějakej fígl?
Díky za rady.Mějte se Standa

Wíťa
Moderátor
Příspěvky: 46
Registrován: ned 15. dub 2012 20:32:17

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od Wíťa »

to jenom podržíš 3 vteřiny a vynuluje se to nikam se neotáčí

stavenda
Příspěvky: 4
Registrován: ned 08. črc 2012 14:12:06

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od stavenda »

Ahoj Wíťo,dík za rada,tak jsem vyzkoušel jsem podržet 3 vteřiny a km se nevynulovaly :( .Tak bude asi chyba jinde,nemáš náhodou zkušenosti,jak to opravit.Co by mě čekalo po sundání budíků,je tam nějaký tišťák?

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od golfi4 »

Čau mistře, já být tebou tak do toho tahle z ostra nelezu, tištát tam je. Spíše to jeden velkej tišták ale věř tomu že jakmile něco neštrně pokazíš autem už nedjedeš.palubka má svůj kod a nedá se jent zaměnovat. když už to budeš sundavat tak to tlačítko až ho vyndáš tak zespoda bude mít takovou gumu a tu zkus obyčejnou tužkozu počmárat.Grafit co je v tužce dobře vede proud a mělo by to fungovat a pokud né tak by tam mohlo být nějaké smítko nečitoty a nebo pilina nebo tak kdo ví a pokud nétak je vada jinde a s tím ti nepomůžu , třeba někodo kde se kabeláží zabívá já tak do hloubky nedělám
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

stavenda
Příspěvky: 4
Registrován: ned 08. črc 2012 14:12:06

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od stavenda »

Stavenda: Já šéfiku tak to nevím dělal jsou spoustu věcí a pokusí a toto né. nemůžu sloužit na to jsem krátkej ačkoliv to říkám nerad ale je to tak

stavenda
Příspěvky: 4
Registrován: ned 08. črc 2012 14:12:06

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od stavenda »

Ahoj kluci,tak jsem o víkendu rozdělal ty budíky a zjistil jsem,že mám prasklou tu plastovou nažičku,co doseda na tlačítko nulování.Nožičku jsem slepil a km se mi pěkně nulují.Je to super,ušetřil jsem 2500 Kč za budíky z vrakáče....Oprava trvala asi 30 min.

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od golfi4 »

šikulka :D
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

Oldas
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. říj 2016 10:25:16

Budíky na VW Golf IV

Příspěvek od Oldas »

Jsem tady poprvé a mam dotaz. Prosim mohu zaměnit přístrojovou desku Golf 4 1,4 16 V, r.v 1999, za desku 1,4 16 V ale rok 2006 ? Dekuji

Odpovědět