ostatní fora

Zábava, sranda a pokec

Moderátor: rauly

Odpovědět
martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

ostatní fora

Příspěvek od martin kacafirek »

Tak asi před týdnem mi volal kamarad,že potřebuje vyměnit svíčky,jelikož má volvo v 40 na kterém jsme ještě svíčky něměnil,tak jsme si řekl,že se skusím optat na volvo forech,kde by mi někdo poradil,je lepší být informovaný atd...abch před ním nevypadal jako hlupák:)sice to jsou jenom svíčky,takže základní věc,ale učený z nebe nespadl
no a čeho jsem se dočkal:
1.zprava:
Zcela bez urážky,ale pokud potřebuješ návod na výměnu svíček,pak bude lépe,když necháš tuhle práci někomu,kdo tomu rozumí.Každopádně použij pouze origo svíčky.
-já jsem nechtěl návod,ale jenom říct jaký kryt demontovat,ne asi dam tam svíčky ze sekačky,ale nic tak jsem si řekl,že snad příští člověk co odpoví tak mi pomůže
2.zprava:
když nevíš co odšroubovat tak šroubuj tak dlouho dokud je nenajdeš
-hm velice dobrá rada opravdu,takže až se tady někdo bude ptát například kde je antena na radio(nemyslím to osobně,jenom jako příklad)tak mu řekneme at rozebere celý auto a at hledá 8-)

-twl opravdu,toto forum nedoporučuji nikomu,potom prej vypl si profil,tak já si budu vyplnovat profil,když tam dam 1 příspěvěk za rok a o jaký typ vozidla se jednalo,to jsme uvedll v původní zpravě.tohle prostě nepochopím,tady se vždycky snažíme nejdříve poradit a potom se zpětně ptáme jak to dopadlo.jínak je to forum:volvo club

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

ostatní fora

Příspěvek od golfi4 »

CHlape něco podobného se ni stalo na foru alfa romeo chtěl jsem se zeptat jak funguje tam topení, tak ty italové vymyslely 3 elektrické klaply a jedna se po.... a nejde výbec teplý vzduch do auta byl jse zoufalej a nevěděl jsem co tam kde je když přislo na nejhorší tak jsem vyndal zpátečky od topený vody a voda mi neprotýkala a ono to je stále průtočné ale bylo jak radiátor přicpanej tak i ta elktrická klapka nefungovala. A takhle jsem jin to tam různě popisoval co a jak jsem udělal a ptám se co mám udělat a nic ,padaly tam hlášky když tě všechno zradilo pomůže ti kladivo a atd. no hrůza a a jen když jsem napsal ŽE ITALOVÉ MAJÍ RADŠI DĚLAT ŠPAGETY A NÉ AUTA v tu chvíly je ozvalo hafo lidí a vypadnu a a atd , Fakt nejsou kladně schopný odpovědět ale jakmile si človek rejpne tak už je zle.Dodnest tam chodím koukám studuju co se děje nového a atd a pošád je to stejné. Takže vím o čem mluvíš :| :roll: :)
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

adomous
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. říj 2018 21:05:31

ostatní fora

Příspěvek od adomous »

ahoj všem kolegům, rád bych se vás zeptal, zda si někdo v minulosti nepůjčoval nebo nebude půjčovat minijeřáb? Potřeboval bych ho totiž na stavbu a hledám, kde ho půjčit. Kamarád mi doporučuje tuto firmu. Máte někdo zkušenosti?

Odpovědět